Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 21-23.04…

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Data: 21 kwietnia – 23 kwietnia 2016 Miasto: Poznań Cena biletów: 89 zł (przedsprzedaż) / 100 zł (w trakcie imprezy)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, Centrum Informacji Miejskiej, Rock Long Luck oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także kasa CK Zamek

W dniach 21-23 kwietnia w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpią między innymi Brodka (pierwszy koncert z materiałem z nowego albumu, niezwykle wyczekiwanego następcy «Grandy» z 2010 roku), Taco Hemingway (najważniejsze odkrycie muzyczne 2015 roku), Dawid Podsiadło, Jazzombie (wspólny projekt muzyków Lao Che oraz Pink Freud) oraz Stara Rzeka (Kuba Ziołek odpowiedzialny za ten projekt nominowany jest do tegorocznego Paszportu Polityki)!

Pełna lista dotąd ogłoszonych artystów na www.spring-break.pl/zespoly-2016

Sponsorem tytularnym imprezy została firma Enea, która współpracowała z festiwalem już przy edycji 2015. – Festiwal z roku na rok mocno się rozwija, a kolejne jego edycje odnoszą sukces. W ubiegłym roku obserwowaliśmy wielką muzyczną energię, która towarzyszyła temu wydarzeniu – powiedziała Olga Fasiecka, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Enea. – Liczymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu festiwal Enea Spring Break dalej będzie wspierał młode i obiecujące zespoły muzyczne. Dla nas udział w festiwalu w charakterze sponsora tytularnego jest dobrą okazją do promocji naszych produktów – dodała Olga Fasiecka.

Karnety na wydarzenie w cenach 89 zł (przedsprzedaż) / 100 zł (w trakcie imprezy) dostępne są już na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletomat.pl oraz www.ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych (CIM, RLL, salony Empik, Saturn, Media Markt). Warto zaznaczyć, że dwie poprzednie edycje festiwalu wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem, zatem warto pomyśleć o zakupie wejściówek wcześniej!

W ramach Enea Spring Break odbędzie się ponad 100 koncertów, w programie imprezy znajdą się także jak co roku panele oraz warsztaty. Więcej szczegółów wkrótce! Organizator: Fundacja Fast Forward

Pokaż mi Pełny opis zdarzeń

Fievent.com | Kontakt | Privacy | Terms